Kim jesteśmy, czym się zajmujemy dlaczego warto z nami współpracować

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za odwiedziny naszej strony.

Motto firmy:

Podłogi to nasza życiowa pasja.

Od ponad 10-ciu lat zajmujemy się kompleksową obsługą klientów spełniających marzenia o idealnej podłodze w swoim domu.

Jesteśmy nie tylko dystrybutorem wiodących producentów podłóg polskich i zagranicznych, ale również stałą, doświadczoną ekipą profesjonalistów, którzy od lat zajmują się montażem, konserwacją i renowacją podłóg, schodów i tarasów.

Nasza firma powstała jako kontynuacja rodzinnych tradycji z Rzeszowa, gdzie każdy z nas rozpoczął zdobywanie doświadczenia i szlifowanie swojej wiedzy i profesjonalnego warsztatu.

Obecnie w dwóch naszych sklepach - ul. Bartycka 24 paw. 135 oraz w salonie showroom ul. Rydygiera 13 na Żoliborzu - znajdziecie Państwo podłogi drewniane czołowych polskich i zagranicznych producentów. Poza podłogami posiadamy szeroką gamę produktów takich jak: deski tarasowe, drewniane schody, podłogi laminowane, panele winylowe*

Współpracę z Państwem rozpoczynamy już na etapie projektowania wnętrz, zwłaszcza wtedy, gdy zachodzi potrzeba dokonania zmian w pierwotnym projekcie mieszkania lub domu.

Realizujemy również zlecenia związane z rekonstrukcją, konserwacją lub renowacją podłóg i parkietów.

Nasza firma nie korzysta z usług firm zewnętrznych przy montażu podłóg. Prace te wykonują wyłącznie sprawdzeni pracownicy Classic Parkiet, posiadający wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, przez co na każdy etap prac dajemy pełną gwarancję jakości.

W pracy korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów chemicznych - ekologicznych, bezpiecznych i sprawdzonych w ciągu wielu lat praktyki takich firm jak: Berger-Siedle, Uzin, Pallman, Osmo, Saicos, Bona, Deva, Maximus, które są dostępne w sprzedaży również w naszych sklepach.

Pracujemy na bezpyłowych, najnowocześniejszych maszynach, które umożliwiają optymalny czas realizacji oraz zapewniają minimalne zużycie materiałów.

Zamieszczone na stronie zdjęcia dokumentują wybrane wykonane przez naszą firmę realizacje (link do realizacji) Część zdjęć została wykonana w warunkach budowlanych aby pokazać Państwu proces realizacji i naturalne otoczenie jakie towarzyszy naszej codziennej pracy.

Rekomendacja naszej firmy to z pewnością stała, wieloletnia współpraca z profesjonalnymi architektami, którzy od lat ufają nam powierzając realizacje „pod klucz”.

Jeżeli pragną Państwo uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi wykwalifikowani doradcy nie tylko pomogą wycenić projekt, ale również dobiorą materiały, skonsultują Państwa wybór oraz doradzą w kwestiach konserwacji lub renowacji.

Zapraszamy również do naszego showroom podłóg na Żoliborzu gdzie przy filiżance kawy obejrzą Państwo wystawę podłóg naszych producentów oraz będą mieli możliwość porozmawiać na temat swoich projektów.

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy!

Maciej Kurylak i Radosław Skubisz
Classic Parkiet